Fakitermelés a Sóstói-erdőben

Fakitermelés a Sóstói-erdőben A hideg téli időjárás miatt a Nyíregyházi Erdészet munkatársai úgy döntöttek, hogy kihasználva a fagyott talajt, két erdőrészletben megkezdik az idei évre tervezett véghasználatot. Mindkét terület a Sóstói-erdő északi oldalán, a Tölgyes...

Fásítás több mint 30 településen

Fásítás több mint 30 településen Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében 23 településen csaknem 600 fát ültettek el, Hajdú-Biharban pedig 10 kisvárosban és faluban összesen 230 fa került a földbe ősszel, a Településfásítási Programban. Ennek nyomán platánok, hársak,...
Megszakítás