Faültetés a botanikus kertben

Faültetés a botanikus kertben

Faültetés a botanikus kertben A XXV. Erdők Hete nyitónapján a Pál Miklós Erdei Iskola a Tuzson János Botanikus Kertben tartott foglalkozást. A gyerekek – a Nyíregyházi Erdőjáró Szakkör tagjai – Csabai Judit vezetésével megismerkedhettek a botanikus kert...
A Nagyerdő hete 2021

A Nagyerdő hete 2021

A Nagyerdő hete 2021 A debreceni Nagyerdő értékeit bemutató programsorozatra kerül sor a Debreceni Értéktár Bizottság, valamint számos más együttműködő partner szervezésében A Nagyerdő hete címmel – immár másodízben – 2021. október 4. és 10. között.  Az eseményt...
Megszakítás